Elastiniai drobiniai minkšti baleto bateliai Dansez-Vous "Vanie" (balta, juoda, baletinė rožinė sp.)

 • Elastiniai drobiniai minkšti baleto bateliai Dansez-Vous "Vanie" (balta, juoda, baletinė rožinė sp.)

  1620
  1800 Sutaupykite 180
  Pasiūlymas galioja iki 2023-09-30 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Elastiniai drobiniai minkšti baleto bateliai Dansez-Vous "Vanie"  

  REKOMENDUOJAME rinktis 1 dydžiu didesnius batelius. VIrš 40 dydžio ir platesnėms pėdoms - 1-2 dydžiais didesnius batelius.

  Iškilus sunkumams renkantis baleto batelių dydžius visuomet galite skambinti telefonu +37067804944 arba rašyti el. paštu labas@puantas.lt. 

  Patogūs, gerai priglundantys ir patvarūs bateliai  iš tamprios drobės, be raištelių priekyje ir su jau prisiūtomis užkulnį prilaikančiomis guminėmis juostelėmis.
  Verstos odos minkštas vidpadis didesniam komfortui.

  Viršutinė dalis: drobė su elastanu.
  Padas: versta oda.

  Kaip teisingai matuotis elastinius baleto batelius?

  • Tokio tipo bateliai pagaminti tam, kad visiškai apglustų pėdą, visus pirštus ir neliktų jokių raukšlių ar laisvos vietos, todėl turi būti matuojami labiau kaip pėdkelnė, nei kaip batelis.
  • Sudėtyje yra elastano, todėl šie bateliai vizualiai yra mažesni .Tad net ir matuojant keliais dydžiais per didelius kojų pirštai remsis į priekį - taip ir turi būti.
  • Jei atsistojus pėdos viršuje, šonuose ar ties kulnu matomos raukšlės, vadinasi, bateliai dar nėra pilnai išsitempę, todėl greičiausiai yra didoki - net jei ir pirštai pilnai remiasi į priekį. Ištempus pėdą gali būti matomos kelios raukšlės šonuose, tačiau ties pirštais ir kulnu neturėtų likti laisvos medžiagos (žr. prekės nuotrauką).   
 • Alternatyvios prekės