Laisvalaikio šokių bateliai Sansha "Luisa"

 • Kraunamos nuotraukos
  5610
  6600 Sutaupykite 990
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Sansha
 • Elegantiški šokių bateliai Sansha "Luisa BR3001".

  Bateliai pagaminti iš satino, padas - versta oda. Pakulnės aukštis 3" coliai (7,5 centimetro). Rekomenduojame rinktis siaurai pėdai.

  Gamintojas: Sansha, Prancūzija. 

  NEPAMIRŠKITE, jog šokių bateliai nėra tokie patys, kaip paprasti "buitiniai" batai . Juose neturėtų būti laisvos vietos, Ties pirštais basutės turėtų net šiek tiek spausti. Taip užtikrinsite maksimalų komfortą ir stabilumą šokant. Be to, dėl didelio krūvio basučių dirželiai šiek tiek išsitampo,pasidaro laisvesni. Taigi, jei bateliai jau nuo pat pradžių yra laisvoki, jau po kelių treniruočių šokti bus itin nepatogu, nes dirželiai bus per laisvi ir pirštai lįs į priekį. Jei vis dėl to norite laisvesnių batelių, rekomenduojame rinktis puse ar vienu dydžiu didesnes basutes.

  Iškilus sunkumams renkantis batus visuomet galite skambinti telefonu +37067804944 arba rašyti el. paštu labas@puantas.lt.

  Dažnai pradedantieji klysta šokdami su paprastais gatvėje skirtais vaikščioti sportbačiais (kedais). Tokie batai nėra pritaikyti šokių repeticijoms. Paprastai būna kietu, nelanksčiu padu, todėl labai sunku ištempti pėdą atliekant žingsnelius. Gali varginti ir tinti pėdos.

  Siūlome išbandyti specializuotus, lanksčius, patogius šokių batus repeticijoms!


  Šokių batelius galite įsigyti parduotuvėje „PUANTAS“, Konstitucijos pr. 12, Vilniuje.

  Mūsų darbo laikas:

  I-V 11.00-19.00
   VI 11.00-16.00