Pramoginių šokių bateliai International Dance Shoes "LUCIA"

 • Pramoginių šokių bateliai International Dance Shoes "LUCIA"

  12000
 • Pramoginių šokių bateliai International Dance Shoes „LUCIA“ 

  Šios šokių basutės - unikalus klasikos bei modernaus stiliaus derinys. Visiems šokėjams puikiai pažįstamas penkių dirželių dizainas, „T- Bar“ užsegimas, kuris puikiai prilaiko keltį suderintas su unikaliomis detalėmis užkulnyje leis Jums jaustis ir patogiai, ir labai gražiai.

  Batelių padas pagamintas iš gelio, kuris suteikia neįtikėtiną komfortą ir amortizaciją. Dėl šios technologijos nejausite pėdų skausmo bei nuovargio net jei šoksite labai ilgai.

  Dėl švelnaus atspalvio šie bateliai tiks ne tik treniruotėms ar pasirodymams, bet ir vestuviniam šokiui.  

  Šių, kaip ir visų International Dance shoes batelių išskirtinumas - neįtikėtinas pado lankstumas. Tai yra itin svarbu taisyklingam ir patogiam šokiui.

   

  Savybės:

  • „T- Bar“ užsegimas geriausiam pėdos prilaikymui.
  • Neįtikėtinai lankstūs.
  • Labia lengvi.
  • Gelio padas komfortui ir amortizacijai.
  • Pasiųti iš odos ir satino.
  • Pagaminti Anglijoje.

  Su šiais bateliais šoka:

  Sasha Kondrashova (USA Amateur Latin Finalist), Rebecca Scott (World Under 21 Amateur Latin Champion), Caroly Janes (World Junior Latin Champion), Ella Perry (British Junior Latin Champion). 

   

  International dance Shoes

  Tai kompanija, gaminanti šokių batus nuo 1981 metų. Per beveik keturis dešimtmečius jie užsitarnavo nepriekaištingą reputaciją visame pasaulyje. IDS garsėja savo inovatyviais, stilingais bei kokybiškais batais, su kuriais šoka nemažai geriausių pasaulio šokėjų. Be jokios abejonės, tai yra vieni geriausių šokių batelių gamintojų visame pasaulyje. Jų bateliai išsiskiria iš kitų technologijomis, kurios užtikrina komfortą, kokybę bei grožį. International dance shoes bendradarbiauja su kineziterapiautais tam, kad galėtų užtikrinti, jog savo batelius gamina galvodami apie šokėjo sveikatą, kad šokis teiktų dar didesnį malonumą.