Snikeriai Sansha „Dynamo“ (juoda/mėlyna)

 • Kraunamos nuotraukos
  5440
  6400 Sutaupykite 960
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Snikeriai Sansha „Dynamo“

  Geriausiai perkami jau virš 10 metų! Vieni populiariausių snikerių Lietuvoje ir Europoje! Itin lankstūs, lengvi ir patogūs, leidžiantys pėdai kvėpuoti. Puikiai priglunda prie pėdos, tinka pramoginių, sportinių, liaudinių šokių repeticijoms, aerobikai, zumbai, salsai.

  Snikeriai, tai tarsi sportbačiai, tačiau jie yra sukurti ir ištobulinti taip, kad būtų itin patogūs šokant. Tai yra pati universaliausia šokių avalynė, tinkama įvairių stilių treniruotėms, todėl yra turbūt populiariausias pasirinkimas tiek tarp mėgėjų, tiek tarp profesionalų. Net jeigu įprastai šokate su aukštakulniais bateliais, verta turėti snikerių porą kaip alternatyvą. Pagalvokite, jei visuomet šoksite vien tik su aukštais kulnais, kaip jausis Jūsų pėdos?

  Snikerių padas būna gaimanamas taip, kad gerai amortizuotų bei suteiktų komfortą. Tokio patogumo, kokį suteikia šie specialiai šokiams sukurti batai, niekaip nepajausite šokant su paprastais sportbačiais.

  Snikeriai leidžia šokėjui nesudėtingai ir stabiliai atlikti sukinius, ištempti pirštus.

  Dynamo yra suvarstomi raišteliais, todėl pėda bus stabili, „nevažinės“ bato viduje.

  Lengvi, lankstūs ir patogūs Sansha „Dynamo“ snikeriai taps geriausiu Jūsų šokių treniruočių draugu.

  Išorė: versta oda, sintetinis tinklas
  Padas: dviejų dalių, guminis

  NEPAMIRŠKITE, jog snikeriai nėra tokie patys, kaip paprasti sportbačiai. Dėl dviejų dalių atskiro pado snikeriai prasinešioja apie 0,5 - 1cm į ilgį (priklausomai nuo to, kiek dažnai ir daug šokama), todėl matuojantis juose neturėtų būti laisvos vietos, ilgiausias pirštas turėtų net šiek tiek remtis (žinoma, nespausti ir nesusilenkti). Taip užtikrinsite maksimalų komfortą ir stabilumą šokant.