Snikeriai Sansha "Boomelight"

 • Snikeriai Sansha "Boomelight"

  8500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Sansha
 • Snikeriai Sansha "Boomelight"

  Geriausiai perkami jau virš 10 metų! Vieni populiariausių snikerių Lietuvoje ir Europoje! Itin lankstūs, lengvi ir patogūs, leidžiantys pėdai kvėpuoti. Puikiai priglunda prie pėdos, tinka pramoginių, sportinių, liaudinių šokių repeticijoms, aerobikai, zumbai, salsai.

  Snikeriai tai tarsi sportbačiai, tačiau jie yra sukurti ir ištobulinti taip, kad būtų itin patogūs šokant. Tai yra pati universaliausia šokių avalynė, tinkama įvairių stilių treniruotėms, todėl yra turbūt populiariausias pasirinkimas tiek tarp mėgėjų, tiek tarp profesionalų. Net jeigu įprastai šokate su aukštakulniais bateliais, verta turėti snikerių porą kaip alternatyvą. Pagalvokite, jei visuomet šoksite vien tik su aukštais kulnais, kaip jausis Jūsų pėdos?

  Snikerių padas gaminamas taip, kad gerai amortizuotų bei suteiktų komfortą. Tokio patogumo, kokį suteikia šie specialiai šokiams sukurti batai niekaip nepajausite šokant su paprastais sportbačiais.

  TPR (Thermoplastic Rubber) padas yra lengvas, tačiau patvarus, atsparus pažeidimams, lankstus ir patogus. 

  Snikeriai leidžia šokėjui nesudėtingai ir stabiliai atlikti sukinius, ištempti pirštus.

  Elastinis intarpas pado viduryje užtikrina dar didesnį pėdos lankstumą.

  Bomelight yra suvarstomi raišteliais, todėl pėda bus stabili, „nevažinės“ bato viduje. Taip pat šie bateliai turi paaukštiną auliuką, todėl stabiliai laiko čiurną.

  Išorė: oda.
  Padas: dviejų dalių, guminis (TPR)

  Dydžius rinktis pagal pridėtą lentelę nuotraukoje.  

  NEPAMIRŠKITE, jog snikeriai nėra tokie patys, kaip paprasti sportbačiai. Dėl dviejų dalių atskiro pado snikeriai prasinešioja apie 0,5 - 1cm į ilgį (priklausomai nuo to, kiek dažnai ir daug šokama), todėl matuojantis juose neturėtų būti laisvos vietos, ilgiausias pirštas turėtų net šiek tiek remtis (žinoma, nespausti ir nesusilenkti). Taip užtikrinsite maksimalų komfortą ir stabilumą šokant.