Snikeriai Sansha „Dynamo"

 • Snikeriai Sansha „Dynamo"

  5525 
  6500  Sutaupykite 975 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-05 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Sansha
 • Vieni populiariausių snikerių Lietuvoje ir Europoje! Itin lankstūs, lengvi ir patogūs, leidžiantys pėdai kvėpuoti. Puikiai priglunda prie pėdos, tinka pramoginių, sportinių, liaudinių šokių repeticijoms, aerobikai, zumbai, salsai.

  Snikeriai - pati universaliausia šokių avalynė, tinkama įvairių stilių treniruotėms, todėl yra turbūt populiariausias pasirinkimas tiek tarp mėgėjų, tiek tarp profesionalų. Net jeigu įprastai šokate su aukštakulniais bateliais, verta turėti snikerių porą kaip alternatyvą. Pagalvokite, jei visuomet šoksite vien tik su aukštakulniais - kaip jausis Jūsų pėdos?

  Snikerių padas gaminamas taip, kad gerai amortizuotų bei suteiktų komfortą. Tokio patogumo, kokį suteikia šie specialiai šokiams sukurti batai niekaip nepajausite šokant su paprastais sportbačiais. Snikeriai leidžia šokėjui nesudėtingai ir stabiliai atlikti sukinius, ištempti pirštus.

  Dynamo yra suvarstomi raišteliais, todėl pėda ir jos arka bus stabili, „nevažinės“ bato viduje.

  Išorė: versta oda, drobė
  Padas: guminis, dviejų dalių.

  Dydžius rinktis pagal pridėtą lentelę nuotraukoje.  

  NEPAMIRŠKITE, jog snikeriai nėra tokie patys, kaip paprasti sportbačiai. Dėl dviejų dalių atskiro pado snikeriai prasinešioja apie 0,5 - 1cm į ilgį (priklausomai nuo to, kiek dažnai ir daug šokama), todėl matuojantis juose neturėtų būti laisvos vietos, ilgiausias pirštas turėtų net šiek tiek remtis (žinoma, nespausti ir nesusilenkti). Taip užtikrinsite maksimalų komfortą ir stabilumą šokant.   

 • Alternatyvios prekės

  5525 
  6500  Sutaupykite 975 
  6375 
  7500  Sutaupykite 1125